Studienkolleg (підготовчий коледж після 11-го класу)

Ми працюємо з абсолютно усіма державними підготовчими коледжами Німеччини (Studienkollegen на всі курси M, T, W, G/S), де освіта для українців безкоштовна. Ми підберемо програму яка максимально відповідатиме Вашим побажанням виходячи з Вашої академічної успішності та реальними шансами на вступ.

Найбільша особливість здобуття вищої освіти у Німеччині приховується у неможливості вступити до університету безпосередньо одразу після української школи. Вступити на перший курс у Німеччині можливо після успішного закінчення підготовчого коледжу (Studienkolleg). Вступити до підготовчого коледжу Німеччини можливо одразу після 11 класів української школи (свідоцтво про повну загальну середню освіту), більшість школярів вступають у рік закінчення школи, якщо відповідають вимогам і знанням.Підготовчі коледжі Німеччини (нім. Studienkollegen), — спеціалізовані навчальні заклади для іноземних абітурієнтів, метою яких є вирівняти різницю між німецькою та зарубіжною системою освіти. Підготовча програма в коледжах базується на доуніверситетській підготовці для бажаючих навчатися у класичному німецькому університеті чи професійному навчальному закладі прикладних наук (нім. Fachhochschule) за визначеною спеціалізацією німецькою мовою.

На сьогоднішній день Німеччина налічує 26 державних підготовчих коледжів для іноземців, які пропонують навчання за майбутніми спеціальностями потенційним абітурієнтам:

-М-курс (медичний) Medizinische Wissenschaften: медицина, фармацевтика, біологія, природничі науки, спорт;
-Т-курс (технічний) Technische Wissenschaften: технічні спеціальності і математика;
-W-курс (економічний) Wirtschaftswissenschaften: економічні спеціальності і соціологія;
-G-курс (гуманітарний) Geisteswissenschaften: гуманітарні та суспільні науки, мистецтво та германістика;
-S-курс (соціальний) Sozialwissenschaften: філологія.

Вимоги до абітурієнтів:
свідоцтво про повну загальну середню освітою з високим середнім балом;
міжнародний мовний сертифікат про знання німецької мови рівня В2 (Goethe Zertifikat, TestDaf,DSD, DSH та ін.)
додаткові освітні документи (повідомляється в агенції), які суттєво збільшують шанси для вступу.
Якщо абітурієнт відповідає заявленим вимогам і знанням, ВНЗ запрошують на складання вступних екзаменів. Іспити проходять на конкурсній основі.

Пропонуємо Вашій увазі популярні мовні школи у Німеччині, Англії, Канаді, Франції та Швейцарії, в яких можна вивчити іноземну мову і підготуватися до вступу в університет.

Вступні іспити:

німецька мова абсолютно для всіх курсів: M, T, W, G, S як правило, складається з письма, читання та аудіювання. Беручи до уваги велику конкуренцію заявників до навчання, ми рекомендуємо, фактично, володіти рівнем німецької мови не нижче або наближеного до С1 (необов’язково підтверджувати мовним сертифікатом).
математика (для курсів М, Т і W). Для вступу на курси М і Т рівень підготовки з математики передбачає рівень вище шкільної програми.
за рідкісним винятком, на курс М, деякі колеги можуть додати біологію чи фізику.