Курси німецької

Вивчення німецької мови online

Чому online?

можливість займатись у зручний час та комфортній обстановці дома або в офісі
відсутність необхідності витрачати час і сили на дорогу
повна увага викладача
вивчення згідно індивідуального ритму усвоєння матеріалу
За допомогою Skype і Zoom вивчити мову зараз це легко і доступно, головне мати бажання і підібрати правильний вид занять. Перед початком занять проводиться попереднє тестування на виявлення рівня і розраховується передбачувана інтенсивність занять згідно міжнародним стандартам при необхідності.
Підготовка до міжнародних іспитів
Goethe Zertifikat (рівні A1-C1)
Інтенсивність занять залежить від бажаної дати здачі відповідного іспиту і вихідного рівня володіння мови. Особлива увага приділяється структурі іспиту, формування швидкого і ефективного метода вирішення тестових завдань.
TestDaf
ZD
DSH
ÖSD
DSD
Підготовка до складання вступних іспитів до Studienkolleg
Підготовка основується на проходженні і детальному розбірі тестів курса (M, T, W, G/S), на котрий Ви збираєтесь вступати. Під час занять заповнюємо пробіли в знаннях граматики і спеціальної лексики. У якості матеріалів використовуємо приклади завдань опублікованих на офіційних сайтах університетів та інші дододаткові матеріали.
Бізнес німецька
Основу курса складає тематика, типова для большості сфер бізнесу: ведення бізнес кореспонденції, написання офіційних емейлів, формулювання комерційних пропозицій, ведення переговорів із німецькими партнерами.
Индивідуальні заняття
Ваш варіант занять, якщо ви хочете вивчати мову в зручному для вас темпі і згідно вашої мети вивчення. Тривалість заняття може складати від 2-х до 20-ти годин на тиждень. Ідеальний варіант для особистого вивчення і свого розвитку.

Для більш детальної інформації звертайтесь до нашого куратора по телефону (063)-744-99-18