Вступ після 9-го та 11-го класів до Англії

Ми працюємо з абсолютно усіма навчальними закладами Англії. Ми підберемо програму яка максимально відповідатиме Вашим побажанням виходячи з Вашої академічної успішності та реальними шансами на вступ. Наша співпраця пропонує розробку індивідуального плану з вступу та подальший супровід

Вступ до Англії після 9-го та 11-го класів

Найбільша особливість здобуття вищої освіти в Англії приховується у неможливості вступити до університету безпосередньо одразу після української школи. Справа в тому, що навчання у початковій і середній школах Англії у сукупності триває 13 років. У 16 років англійські школярі закінчують обов’язковий 11-й рік середньої освіти і, якщо вони планують вступ до ВНЗ, переходять на 12-й рік. В Україні ж середня освіта закінчується 11-м класом, що на думку англійських університетів, не є достатньою підготовкою для здобуття вищої освіти.

З даної ситуації є два виходи

-закінчити 9 класів української школи і поступити в англійську школу відразу на 12-й рік, тобто на програму A-Level або IB (International Baccalaureate). Вступ до англійської школи залежить не від закінченого в українській школі класу, а від віку школяра станом на 1 вересня майбутнього навчального року. Як правило, в 12-ий клас йдуть школяри, яким до 1-го вересня виповнилося 16 років.
-закінчити 11 класів української школи і вступити на спеціальний підготовчий курс, званий International Foundation. Цей курс розроблений спеціально для іноземних студентів і включає заняття з англійської та профільних предметів. Підготовчий курс може проходити як у спеціальних навчальних закладах — міжнародних коледжах, так і на базі середніх шкіл або ж університетів.
Важливо: Кембриджський і Оксфордський університети не приймають студентів після програми International Foundation.