Ми працюємо з абсолютно усіма університетами та коледжами Канади. Ми підберемо програму яка максимально відповідатиме Вашим побажанням виходячи з Вашої академічної успішності та реальними шансами на вступ. Наша співпраця пропонує розробку індивідуального плану з вступу та подальший супровід
Канада — освіта доступна багатьом!
Канада — країна, яка у багатьох асоціюється з озерами, лісами, ведмедями і величезними недоторканими територіями. І дійсно, друга за величиною країна у світі, що розкинулася від берегів Тихого до берегів Атлантичного океану, володіє багатими природними ресурсами, що, поряд з торгівлею, дозволяє їй мати одну з найбільш розвинених економік у світі. Проте, мало хто замислюється, що головний ресурс Канади — це не ліс і нафта, це, в першу чергу, люди. Саме тому Канада інвестує мільярди доларів у розвиток науки, освіти і благоустрій, а також залучає тисячі іммігрантів та іноземних студентів з усього світу.
Чим же приваблива Канада для іноземних студентів? Перш за все тим, що система освіти у країні кленового листа є однією з кращих у світі, але при цьому навчання тут обійдеться дешевше ніж у США і Великобританії. І це стосується не тільки вартості самої освіти, а й вартості життя. Для прикладу, студент у Торонто може зняти кімнату поряд з університетом за 800-1000 канадських доларів на місяць, а в Нью-Йорку схожа кімната обійдеться вже мінімум в 1200-1500 американських доларів.
Не менш привабливим є і той факт, що багато навчальних закладів Канади орієнтовані на прикладну освіту. Це означає, що під час навчання студенти проходять обов’язкове стажування на підприємствах і в компаніях і одержують за це не тільки оцінку і рядок у резюме, але й часто справжню зарплату. Крім цього, іноземні студенти мають право працювати під час навчання на півставки і повний день під час канікул. Мінімальна заробітна плата у провінції Онтаріо, наприклад, сьогодні становить 14 канадських доларів. І якщо витрати на навчання відпрацювати відразу не вийде, то заробити на кишенькові витрати цілком можливо.
Нарешті, Канада є країною з відкритою імміграційною політикою (вище ми писали про найцінніший канадський ресурс). Це означає, що країна дуже зацікавлена в тому, щоб її населення поповнювалося за рахунок молодих, амбітних і освічених іммігрантів, які будуть працювати на благо суспільства і робити внесок у розвиток економіки. Саме такими іммігрантами і можуть стати випускники ВНЗ при дотриманні певних умов. Незалежно від того, чи планує студент іммігрувати у Канаду чи ні, у кожного випускника є можливість отримати дозвіл на роботу від 1 до 3 років і цілком легально залишитися у Канаді, щоб напрацювати міжнародний досвід.
Система освіти
Система освіти у Канаді, як і в більшості країн, починається з початкової школи, продовжується середньою і старшою і завершується коледжем або університетом. Відмінність її полягає у тому, що відповідає за регулювання та роботу всіх навчальних закладів уряд провінції, у якій розташований ВНЗ. Це означає, що університет Торонто в провінції Онтаріо і університет Калгарі у провінції Альберта, наприклад, можуть мати різну систему оцінювання студентів або різний набір курсів для однієї і тієї ж спеціальності, при цьому обидва ВНЗ, як і більшість у Канаді, будуть носити статус « державного ».
Оскільки Канада має дві офіційні мови, навчатися як в університетах так і в коледжах можливо як англійською так і французькою. Більшість франкомовних навчальних закладів розташовано у провінції Квебек, де ВНЗ представлені університетами і седжепами (аналог коледжу), а французька є основною мовою спілкування. Цікаво, що Монреаль є 3-м за кількістю франкомовного населення містом у світі після Парижа у Франції і Абіджана в Кот-д’Івуарі.
Відмінною рисою освіти у Канаді є також система академічних кредитів. Академічний кредит — це підтвердження того, що студент пройшов певний університетський курс у певному обсязі академічних годин. Як правило, курс, який студент відвідує протягом семестру складається з 45-48 навчальних годин, що дорівнює 3 навчальним кредитами. Для того, щоб отримати диплом студенти повинні отримати певну кількість навчальних кредитів за весь період навчання (близько 90-120 для бакалаврату та 30-64 для магістратури). Зазвичай за семестр студенти беруть близько 3-4 курсів, кожен з яких може мати від 1 до 4 кредитів, а в рік виходить близько 30 кредитів. Крім цього лабораторні роботи, самостійна проектна робота, стажування також мають певну кількість кредитів, які зараховуються у загальну кількість.
Дивіться також:
«Бакалаврат та магістратура в Канаді»