АНГЛІЯ

Ми працюємо з абсолютно усіма університетами Англії, включаючи Оксфорд і Кембрідж. Ми підберемо програму яка максимально відповідатиме Вашим побажанням виходячи з Вашої академічної успішності та реальними шансами на вступ. Наша співпраця пропонує розробку індивідуального плану з вступу та подальший супровід

 

Англія — еталон освіти!

Британська освіта є еталоном у всьому світі. Будь то мовні курси, середні школи або вища освіта, навчальні заклади Сполученого Королівства відповідають найвищим стандартам. При думці про освіту у цій країні, відразу виникають образи історичних будівель Кембриджського Університету або учні у суворій шкільній формі, що біжать по залитому сонцем осінньому парку. Проте, незважаючи на весь свій історичний контекст — згідно з деякими джерелами викладання в Оксфордському університеті почалося ще у 1096 році, освіта у Великій Британії також є високотехнологічною і передовою.
Коли мова йде про вищу освіту у Великобританії, найчастіше мається на увазі навчання безпосередньо в Англії, адже саме там розташовується більшість вищих навчальних закладів, включаючи всесвітньо відомі Оксфордський і Кембриджський університети. Англія також займає одне із провідних місць за кількістю іноземних студентів у світі. З чим же це пов’язано? В першу чергу, диплом англійського ВНЗ — це ключ до початку успішної міжнародної кар’єри у разі студентів-бакалаврів або ж сильна підмога для інтенсивного кар’єрного росту для вже діючих професіоналів.

По-друге, диплом англійського ВНЗ — це не просто корочка, це реальний показник сильної академічної підготовки. Під час навчання в Англії студенти не тільки відвідують звичні лекції та семінари, але також багато часу проводять на самостійному навчанні, що розвиває навички управління часом і організації ефективної роботи без прямого контролю від викладача. Крім того, багато викладачів в університетах є не просто теоретиками, а й практиками в своїх дисциплінах, що означає розбір реальних робочих ситуацій і способів вирішення виникаючих в індустрії проблем.
Нарешті, навчаючись в університетах Англії, іноземні студенти заводять знайомства і стають друзями з людьми з абсолютно різними бекграундами. На одному курсі можуть навчатись спадкоємці європейських королівських будинків, діти відомих політиків і бізнесменів, які подають надії молоді актори і музиканти, талановиті юні науковці. Здобуваючи освіту в такому середовищі, студенти навчаються не тільки у викладачів, а й у своїх однокурсників, адже кожен з них вносить щось унікальне в освітній процес.

Система освіти в Англії

Систему вищої освіти в Англії, в цілому, можна порівняти з системою вищої освіти в Україні — правом присуджувати наукові ступені мають тільки університети і дуже невелика кількість коледжів, які зазвичай мають спеціалізацію у мистецтві, бізнесі або управлінні. Цікаво, що всього декілька університетів в Англії є приватними або носять статус for-profit, тобто для «отримання прибутку», інші ж є в прямому сенсі слова благодійністю і отримують фінансування головним чином від держави, через пожертвування різного роду і за рахунок оплати навчання студентами.

Пропонуємо Вашій увазі популярні мовні школи, в Англії, Канаді, Німеччині, Франції та Швейцарії, в яких можна вивчити іноземну мову і підготуватися до вступу до університету.

Дивіться також:

«Вступ до Англії після 9-го та 11-го класів»

«Бакалаврат та магістратура в Англії»

 «Життя студента в Англії. Ціни і інші цікаві особливості»