Вступ після 9-го та 11-го класів

Ми працюємо з абсолютно усіма навчальними закладами Англії. Ми підберемо програму яка максимально відповідатиме Вашим побажанням виходячи з Вашої академічної успішності та реальними шансами на вступ. Наша співпраця пропонує розробку індивідуального плану з вступу та подальший супровід

Вступ до Англії після 9-го та 11-го класів

Найбільша особливість здобуття вищої освіти в Англії приховується у неможливості вступити до університету безпосередньо одразу після української школи. Справа в тому, що навчання у початковій і середній школах Англії у сукупності триває 13 років. У 16 років англійські школярі закінчують обов’язковий 11-й рік середньої освіти і, якщо вони планують вступ до ВНЗ, переходять на 12-й рік. В Україні ж середня освіта закінчується 11-м класом, що на думку англійських університетів, не є достатньою підготовкою для здобуття вищої освіти.

З даної ситуації є два виходи:

  • закінчити 9 класів української школи і вступити до англійської школи відразу на 12-й рік, тобто на програму A-Level або IB (International Baccalaureate). Вступ до англійської школи залежить не від закінченого в українській школі класу, а від віку школяра станом на 1 вересня майбутнього навчального року. Як правило, в 12-ий клас йдуть школярі, яким до 1-го вересня виповнилося 16 років.
  • закінчити 11 класів української школи і вступити на спеціальний підготовчий курс, званий International Foundation. Цей курс розроблений спеціально для іноземних студентів і включає заняття з англійської та профільних предметів.

Підготовчий курс може проходити як у спеціальних навчальних закладах — міжнародних коледжах, так і на базі середніх шкіл або ж університетів.

Пропонуємо Вашій увазі популярні мовні школи, в яких можна вивчити англійську мову і підготуватися до вступу в університет.

Важливо: Кембриджський і Оксфордський університети не приймають студентів після програми International Foundation.

Середня освіта в Англії

Вступ після 9-го класу української школи на програми A-level и  International Baccalaureate або після 11-го класу на програму International Foundation

Подача документів

за 10-12 місяців до початку навчання
Початок навчання

вересень

Рівень англійської мови

сертифікат міжнародного мовного теста не вимагається, проводиться усна співбесіда англійською
Здача внутрішніх іспитів і оцінювання

ні

Тривалість програм

A-level і  International Baccalaureate

2 академічних роки
Програма навчання

A-level и  International Baccalaureate

від 3 до 5 предметів по вибраному направленню + англійська мова. Навчання передбачає елементи шкільної і університської програм, можливі додаткові предмети і спорт.

Тривалість програми International Foundation 

1 академічний рік
Програма навчання

International Foundation 

курс разроблений спеціально для іноземних студентів і включає в себе заняття з англійської та з профільних предметів. Може проходити як в міжнародних коледжах, так і на базі середніх шкіл або ж університетів.

Вартість навчання

від 12 500 фунтів за академічний рік
Вартість проживання і харчування в гуртожитку

від 5 250 фунтів за академічний рік

Страховий поліс

іноземні студенти користуються National Health Services Великобританії і не повинні купувати додаткове медичне страхування
Підручники і додаткові збори

від 450 фунтів за академічний рік

Особисті витрати і проживання в кампусі

від  1 500 фунтів за академічний рік

Зателефонуйте або надішліть онлайн запит щодо необхідної для вас програми, наші співробітники проконсультують безкоштовно і запропонують відповідні варіанти навчання.

Дивиться також:

«Бакалаврат та магістратура в Англії»

 «Життя студента в Англії. Ціни і інші цікаві особливості»