Державні ВНЗ в Німеччині(Бакалаврат та магістратура)

Навчання німецькою та англійською

Ми працюємо з абсолютно усіма державними університетами Німеччини, де освіта для українців безкоштовна на німецькій та англійський мові. Ми підберемо програму яка максимально відповідатиме Вашим побажанням виходячи з Вашої академічної успішності та реальними шансами на вступ.

Вступити можливо до класичного університету Німеччини або до професійного навчального закладу прикладних наук (нім. Fachhochschule) — різновид університетів, орієнтованих на професійну освіту (практика), що виникла у системі німецької вищої освіти і поширилася на Австрію, Швейцарію та інші країни. Класичні університети та університети прикладних наук використовують однаковий підхід у навчанні і надають підготовку за спеціальностями на однаково високому і якісному рівні.

Різниця полягає у методиці викладання, університети прикладних наук проводять навчання невеличкими групами і завжди поєднують теорію із практичною роботою, мають більшу кількість семінарських і практичних занять і мають можливість проходження практики в останній семестр навчання, саме тому програма Бакалавра триває на 1-2 семестри довше ніж в університеті, а класичні університети орієнтуються переважно на теорію.

Німеччина розглядає заявників на програми бакалавра та магістра, які відповідають певним знанням і вимогам:

-знання німецької мови на рівні не нижче С1 підтверджені міжнародними сертифікатами, такими як TestDaf, DSD, DSH та ін.;
знання англійської мови підтверджені міжнародним сертифікатом IELTS чи Toefl;
-висока академічна успішність з бажаної або суміжної майбутньої спеціальності у Німеччині;
-додаткові освітні документи, які є обов’язковими для вступу або збільшують шанси для вступу (повідомляється в агенції).
Якщо студент відповідає заявленим вимогам і знанням, ВНЗ надсилають остаточне запрошення на зарахування без вступних іспитів. Саме в цей момент бажання навчатися за кордоном в Німеччині, стає реальністю.

Пропонуємо Вашій увазі популярні мовні школи, в Німеччині, Австрії та Швейцарії, в яких можна вивчити німецьку та англійську мову, підготуватися до вступу в університет Німеччини.Програми Бакалавр і Магістр у Німеччині

Подача документів двічі на рік: до 15 липня/до 15 січня
Початок навчання вересень-жовтень/лютий-березень
Тривалість навчання Бакалавр 3-4 академічних роки
Тривалість навчання Магістр 1-2 академічних роки
Рівень німецької для німецькомовної програми сертифікат  міжнародного мовного теста не нижче С1 (TestDaf, DSD, ÖSD та ін.)
Рівень англійської для англомовної програми сертифікат міжнародного мовного теста IELTS Academic мін. 6.5 або TOEFL мін. 85
Можливі додаткові тести в залежності від програми і спеціальності TestAs/GRE/GMAT
Програма навчання Університет формується студентом самостійно, послідовність плана навчання і відвідування можуть бути гнучкими, без строгого розкладу
Програма навчання Університет прикладних наук (нім. Fachhochschule) строгий план навчання, поглиблення в конкретну спеціалізацію і орієнтація на практичні і семінарські заняття, можливість проходження практики в останньому семестрі навчання
Вартість навчання семестровий збір у розмірі від 100 до 400 євро   (в залежності від федеральної землі)
Державний страховий поліс до 80 євро на місяць

Пропонуємо Вашій увазі популярні мовні школи, в Німеччині, Австрії та Швейцарії, в яких можна вивчити німецьку мову і підготуватися до вступу в Studienkolleg або університет Німеччини.

Зателефонуйте або надішліть онлайн запит щодо необхідної для вас програми, наші співробітники проконсультують безкоштовно і запропонують відповідні варіанти навчання.