НІМЕЧЧИНА

Ми працюємо з усіма державними університетами і підготовчими коледжами Німеччини (Studienkolleg) на всі курси M, T, W, G/S, де освіта для українців безкоштовно німецькою та/або англійською мовою. Ми підберемо програму, яка максимально відповідатиме Вашим побажанням виходячи з Вашої академічної успішності і реальними шансами для вступу
Німеччина пропонує безкоштовну освіту для іноземців, сплачуються тільки студентські збори — від 100 до 400 євро за семестр в залежності від федеральної землі! Німеччина входить до трійки лідерів серед інших світових країн за кількістю іноземних студентів. Безкоштовні програми Бакалаврату та Магістратури можливі німецькою та англійською мовою, саме тому навчання за кордоном варто розпочинати з Німеччини.
Випускники вищих навчальних закладів Німеччини мають високі шанси на подальше працевлаштування на світовому ринку праці. Кожен дипломований випускник має право перебувати на території Німеччини додаткових 1,5 роки для подальшого працевлаштування, і, згодом, має всі шанси отримати дозвіл на роботу.Німеччина налічує близько 400 вищих навчальних закладів і охоче приймає на навчання студентів з усього світу. Більшість закладів фінансується державою, тому надає студентам з усього світу можливість навчатися на безоплатній основі і отримати диплом про вищу освіту, який визнається в усьому світі.Німеччина, як і інші провідні країни світу, зацікавлена ​​у висококваліфікованому персоналі і фахівцях з метою залучення обміну інформацією, ідеями та соціальним досвідом, новими практиками та цінностями.До затребуваних спеціальностей у Німеччині, як і в усьому світі, відносяться такі спеціальності: IT-технології, машино- і роботобудування, електротехніка, інженерія, медицина, економічні та природничі науки. Студенти з усього світу прагнуть отримати освіту і підтвердити свою кваліфікацію німецьким дипломом, який гарантовано забезпечить світле кар’єрне майбутнє.

Система освіти у Німеччині

Державні університети
Безкоштовна освіта за програмами Бакалаврат та Магістратура німецькою та англійською. 
Universität — класичний університет та Fachhochschule — університет прикладних наук, орієнтований на професійну освіту (практика).
Класичні університети та університети прикладних наук  використовують однаковий  підхід у навчанні та надають підготовку за спецільностями на однаково високому рівні.
Відмінність полягає у методиці викладання:  Fachhochschule проводить навчання у невеличких групах і завжди об’єднує теорію з практичною роботою з великою кількістью семінарських робіт з можливістю проходження практики на останньому семестрі навчання, і саме тому програма Бакалавра триває на 1-2 семестри довше, а у Universität  орієнтується переважно на теорію.
Приватні університети
Програми Бакалаврату,  Магістратури та МВА англійською мовою.
Державний Studienkolleg
Безкоштовний
підготовчий коледж після 11-го класу української школи, курси M, T, W, G/S.  Спецілізований учбовий заклад для іноземних абітурієнтів, метою якого є покриття академічної різниці німецької та зарубіжної систем вищої освіти. Підготовча програма триває 1 рік та базується на доуніверситетській підготовці для бажаючих навчатися у Universität та  Fachhochschule.
Приватний Studienkolleg
Гарантований вступ до  підготовчого коледжу після 11-го класу української школи без вступних іспитів (курси M, T, W, G/S). 
Ausbildung
Середня професійна освіта з оплачуваним стажуванням. 
Пропонуємо Вашій увазі популярні мовні школи, в яких можна вивчити іноземну мову і підготуватися до вступу до університету, а також поїхати на канікули влітку або взимку.
Зателефонуйте або надішліть запит щодо бажаної програми, наші співробітники проконсультують безкоштовно та запропонують варіанти навчання
098-111-34-80, 095-027-25-80, 063-363-49-22

Дівіться також:

«Вступ до державного підготовчого коледжу Німеччини (Studienkolleg) після 11-ти класів української школи»

«Гарантований вступ до підготовчого коледжу Німеччини (Studienkolleg)без вступних іспитів»

«Бакалаврат та Магістратура у Німеччині»

«Семестровий сбір у Німеччині/вартість навчання по землям»

«Середній бал у Німеччині. Німецька шкала оцінювання»

«Життя студента у Німеччині. Ціни та інші цікаві особливості»

«Іспит Goethe-Zertifikat В2 / вступ до Studienkolleg Німеччини «

«Іспит TestDaf / вступ до університетів Німеччини «

«Іспит TestAs / вступ до університетів Німеччини»

«Іспит IELTS /вступ до університетів Німеччини»