НІМЕЧЧИНА

Ми працюємо абсолютно з усіма державними університетами і підготовчими коледжами Німеччини (Studienkollegen на всі курси M, T, W, G/S), де освіта для українців безкоштовно німецькою та англійською мовою. Ми підберемо програму, яка максимально відповідатиме Вашим побажанням виходячи з Вашої академічної успішності і реальними шансами для вступу

Німеччина — безкоштовна освіта для українців

Німеччина пропонує безкоштовну освіту для іноземців, сплачуються тільки студентські збори — від 100 до 400 євро за семестр в залежності від федеральної землі! Німеччина входить у трійку лідерів серед інших світових країн за кількістю іноземних студентів. Безкоштовні програми бакалаврату та магістратури можливі німецькою та англійською мовою, ось чому навчання за кордоном, варто розпочинати з Німеччини.

Випускники вищих навчальних закладів Німеччини мають високі шанси на подальше працевлаштування на світовому ринку праці. Кожен дипломований випускник має право перебувати на території Німеччини додаткових 1,5 роки для подальшого працевлаштування, і, згодом, має всі шанси отримати дозвіл на роботу.

Німеччина налічує близько 400 вищих навчальних закладів і охоче приймає на навчання студентів з усього світу. Більшість закладів фінансується державою, тому надає студентам з усього світу можливість навчатися на безоплатній основі і отримати диплом про вищу освіту, який визнається в усьому світі.

Німеччина, як і інші провідні країни світу, зацікавлена ​​у висококваліфікованому персоналі і фахівцях з метою залучення обміну інформацією, ідеями та соціальним досвідом, новими практиками та цінностями.

До затребуваних спеціальностей у Німеччині, як і в усьому світі, відносяться такі спеціальності: IT-технології, машино- і роботобудування, електротехніка, інженерія, медицина, економічні та природничі науки. Студенти з усього світу прагнуть отримати освіту і підтвердити свої знання німецьким дипломом, який гарантовано забезпечить світле кар’єрне майбутнє.

Система освіти у Німеччині

Система освіти у Німеччині представлена такими видами навчальних закладів:

  • STUDIENKOLLEG(підготовчий коледж для іноземців) —  спеціалізовані навчальні заклади для іноземних абітурієнтів, метою яких є вирівняти різницю між німецькою та зарубіжною системою освіти. Підготовча програма у коледжах триває 1 рік та базується на доуніверситетській підготовці для бажаючих навчатися у класичному німецькому університеті чи у університеті прикладних наук (нім. Fachhochschule) за визначеною спеціалізацією німецькою мовою
  • UNIVERSITÄT — класичний університет
  • FACHHOHCHULE університет прикладних наук, орієнтований на професійну освіту (практика)
  • AUSBILDUNG — cередня професййна освіта (оплачувана практика та навчання у Berufsschule)

Класичні університети та університети прикладних наук використовують однаковий підхід у навчанні і надають підготовку за спеціальностями на однаково високому і якісному рівні. Різниця полягає у методиці викладання, університети прикладних наук проводять навчання невеличкими групами і завжди поєднують теорію із практичною роботою, мають більшу кількість семінарських і практичних занять і мають можливість проходження практики в останній семестр навчання, саме тому програма Бакалавра триває на 1-2 семестри довше ніж в університеті, а класичні університети орієнтуються переважно на теорію.

Університети Німеччини також поділяються  на державні та приватні.

Пропонуємо Вашій увазі популярні мовні школи, в яких можна вивчити іноземну мову і підготуватися до вступу до університету, а також поїхати на канікули влітку або взимку.

Дивіться також:

«Життя студента у Німеччині. Ціни і інші цікаві особливості.»

«Середній бал у Німеччині. Німецька шкала оцінювання.»