Бакалаврат та магістратура в Німеччині

Навчання німецькою та англійською

Ми працюємо з абсолютно усіма державними університетами Німеччини, де освіта для українців безкоштовна на німецькій та англійський мові. Ми підберемо програму яка максимально відповідатиме Вашим побажанням виходячи з Вашої академічної успішності та реальними шансами на вступ.

Вступити можливо до класичного університету Німеччини або до професійного навчального закладу прикладних наук (нім. Fachhochschule) — різновид університетів, орієнтованих на професійну освіту (практика), що виникла у системі німецької вищої освіти і поширилася на Австрію, Швейцарію та інші країни. Класичні університети та університети прикладних наук використовують однаковий підхід у навчанні і надають підготовку за спеціальностями на однаково високому і якісному рівні.

Різниця полягає у методиці викладання, університети прикладних наук проводять навчання невеличкими групами і завжди поєднують теорію із практичною роботою, мають більшу кількість семінарських і практичних занять і мають можливість проходження практики в останній семестр навчання, саме тому програма Бакалавра триває на 1-2 семестри довше ніж в університеті, а класичні університети орієнтуються переважно на теорію.

Німеччина розглядає заявників на програми бакалавра та магістра, які відповідають певним знанням і вимогам:

-знання німецької мови на рівні не нижче С1 підтверджене міжнародними сертифікатами, такими як TestDaf, DSD, DSH та ін.;
знання англійської мови підтверджене міжнародним сертифікатом IELTS чи Toefl;
-висока академічна успішність з бажаної або суміжної майбутньої спеціальності у Німеччині;
-додаткові освітні документи, які є обов’язковими для вступу або збільшують шанси для вступу (повідомляється в агенції).
Якщо студент відповідає заявленим вимогам і знанням, ВНЗ надсилають остаточне запрошення на зарахування без вступних іспитів. Саме в цей момент бажання навчатися за кордоном в Німеччині, стає реальністю.