НІМЕЧЧИНА

Ми працюємо абсолютно з усіма державними університетами і підготовчими коледжами Німеччини (Studienkollegen на всі курси M, T, W, G/S), де освіта для українців безкоштовно німецькою та англійською мовою. Ми підберемо програму, яка максимально відповідатиме Вашим побажанням виходячи з Вашої академічної успішності і реальними шансами для вступу

Німеччина — безкоштовна освіта для українців

Німеччина пропонує безкоштовну освіту для іноземців, сплачуються тільки студентські збори — від 100 до 400 євро за семестр в залежності від федеральної землі! Німеччина входить у трійку лідерів серед інших світових країн за кількістю іноземних студентів. Безкоштовні програми бакалаврату та магістратури можливі німецькою та англійською мовою, ось чому навчання за кордоном, варто розпочинати з Німеччини.

Випускники вищих навчальних закладів Німеччини мають високі шанси на подальше працевлаштування на світовому ринку праці. Кожен дипломований випускник має право перебувати на території Німеччини додаткових 1,5 року для подальшого працевлаштування, і, згодом, має всі шанси отримати дозвіл на роботу.

Німеччина налічує близько 400 вищих навчальних закладів і охоче приймає на навчання студентів з усього світу. Більшість закладів фінансується державою, тому надає студентам з усього світу можливість навчатися на безоплатній основі і отримати диплом про вищу освіту, який визнається в усьому світі.

Німеччина, як і інші провідні країни світу, зацікавлена ​​у висококваліфікованому персоналі і фахівцях з метою залучення обміну інформацією, ідеями та соціальним досвідом, новими практиками та цінностями.

До затребуваних спеціальностей у Німеччині, як і в усьому світі, відносяться такі спеціальності: IT-технології, машино- і роботобудування, електротехніка, інженерія, медицина, економічні та природничі науки. Студенти з усього світу прагнуть отримати освіту і підтвердити свої знання німецьким дипломом, який гарантовано забезпечить світле кар’єрне майбутнє.

Гарантований вступ до коледжу Німеччини після школи без вступних іспитів

Якщо ви хочете вступити до підготовчого коледжу Німеччини без вступних іспитів гарантовано — є можливість вступу до приватного коледжу Rheinisches Studienkolleg, де абітурієнти приймаються тільки на підставі сертифіката В2.

Дивіться також: «Гарантований вступ в підготовчий коледж Німеччини Studienkolleg без вступних іспитів».

Після закінчення підготовчого коледжу Німеччини можливо вступити до будь-якого ВНЗ Німеччини, але виключно у рамках початково обраного напрямку (курсу). Зважаючи на вищевикладене, варто дуже відповідально поставитися до вибору майбутньої спеціальності. У разі, якщо ви приймаєте рішення змінити свій курс — є можливість скласти підсумковий іспит Feststellungsprufung екстерном, але шанси невеликі. Абітурієнти готуються до складання цього іспиту цілий рік.

Якщо студент відповідає заявленим вимогам і знанням, ВНЗ надсилають остаточне запрошення на зарахування без вступних іспитів. Саме в цей момент бажання навчатися за кордоном в Німеччині, стає реальністю.

Пропонуємо Вашій увазі популярні мовні школи, в яких можна вивчити іноземну мову і підготуватися до вступу до університету.

Дивіться також:

«Життя студента у Німеччині. Ціни і інші цікаві особливості.»

«Середній бал у Німеччині. Німецька шкала оцінювання.»